Pozytywka - terapia ręki od ręki
Menu mobilne

Grupy wiekowe

  • Warsztaty Sensoplastyczne® dla niemowląt „ Radosny Bobas” od 6 do 12 miesięcy to cykl zajęć, które odbywają się w małych grupach do 10 dzieci i trwają do 60 min. Opiekunowie przebywają podczas zajęć razem z dziećmi.

  • Warsztaty Sensoplastyczne® dla dzieci „Aktywny Maluch” od 1 do 3 lat to cykl zajęć, które odbywają się w małych grupach do 10 dzieci  i trwają do 60 min. Opiekunowie przebywają podczas zajęć razem z dziećmi.

  • Warsztaty Sensoplastyczne® „Młody Odkrywca” dla dzieci od 4 lat to cykl zajęć, które odbywają się w grupach  10-15  osobowych  i trwają do 60 min. Dzieci  przebywają podczas zajęć bez opiekunów.

Pozytywka - Terapia Ręki od ręki - to firma która zajmuje się prowadzeniem zajęc dla dzieci. Nasze zajęcia mają pozytywne oddziaływanie na pociechy, m.in. takie jak: wspomaganie rozwoju dziecka nysa, kreatywność dziecka nysa. Pomimo dużego doświadczenia pedagogicznego, wciąż się dokształcam aby być na bieżąco, i prowadzić zajęcia według najnowszych trendów w branży. Stąd w ofercie Pozytywki znajdą Państwo: sensoplastyka nysa, terapia ręki nysa, integracja sensoryczna nysa czy logosensoryka nysa. Pracujemy również z dziećmi mają trudności. Nasze zajęcia świetnie pomagają dzieciom które zmagają się z: niepełnosprawność nysa, zespół aspergera nysa, autyzm nysa. Serdecznie zapraszam do współpracy!