Pozytywka - terapia ręki od ręki
Menu mobilne

Kim jestem?

 Joanna Lipińska -  właściciel, pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta terapii ręki, trener umiejętności społecznych z dwudziestoletnim  stażem pracy w szkole i przedszkolu, 

 

     Pierwsze doświadczenia w pracy terapeutycznej zdobywałam w ośrodku terapii zajęciowej jako socjoterapeuta osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Następnie doświadczenie zawodowe zdobywałam   pracując z dziećmi  w różnym wieku, w placówkach oświatowych. Obecnie pracuje jako pedagog szkolny.

         Jako certyfikowany trener 1 stopnia Sensoplastyki® prowadzę zajęcia dla dzieci, autorską metodą „Sensoplastyka® – Plastyka Sensoryczna®” wg. I.A. Stefańskiej. Cały warsztat opieram na ekologicznych materiałach plastycznych, Mam przy tym pewność, że użyte materiały są w pełni bezpieczne dla dzieci. Podczas zajęć sensoplastycznych  budzę w dzieciach ciekawość otaczającym światem, jednocześnie rozwijając w nich twórcze myślenie i działanie.

         Jestem  osobą, dla której kontakt z dziećmi stanowi zarówno pracę jak i pasję. Łącząc naukę z zabawą staram się, by zajęcia były ciekawe, a po ich zakończeniu dziecko miało poczucie sukcesu i było zmotywowane do dalszej aktywności.

         Stale podnoszę swoje kwalifikacje i nieustannie poszerzam swój warsztat pracy, uczestnicząc w różnorodnych kursach i warsztatach metodycznych, dotyczących rozwoju dziecka. Codzienna praca i autoedukacja przynoszą mi ogromną satysfakcję.

Pozytywka - Terapia Ręki od ręki - to firma która zajmuje się prowadzeniem zajęc dla dzieci. Nasze zajęcia mają pozytywne oddziaływanie na pociechy, m.in. takie jak: wspomaganie rozwoju dziecka nysa, kreatywność dziecka nysa. Pomimo dużego doświadczenia pedagogicznego, wciąż się dokształcam aby być na bieżąco, i prowadzić zajęcia według najnowszych trendów w branży. Stąd w ofercie Pozytywki znajdą Państwo: sensoplastyka nysa, terapia ręki nysa, integracja sensoryczna nysa czy logosensoryka nysa. Pracujemy również z dziećmi mają trudności. Nasze zajęcia świetnie pomagają dzieciom które zmagają się z: niepełnosprawność nysa, zespół aspergera nysa, autyzm nysa. Serdecznie zapraszam do współpracy!