Pozytywka - terapia ręki od ręki
Menu mobilne

URODZINY

 SENSO-CZEKOLADOWE URODZINY

 

Pachnące, kreatywne urodzinki dla Solenizanta i jego Gości będą niezapomnianym przeżyciem!

Używamy tylko produktów spożywczych dzięki czemu w zabawach mogą uczestniczyć już kilkumiesięczne dzieci (pobudzanie zmysłu smaku jak najbardziej wskazane). Tworzymy na podłodze, dlatego prosimy o swobodne ubranie do brudzenia.

Zadzwoń i opowiedz  o swoim dziecku, jego zainteresowaniach i upodobaniach.

Urodziny składają się z 3 części:

  1.  ruchowej podczas której tańczymy, bawimy się chustą Klanza, balonami, łapiemy bańki mydlane, dużo się ruszamy
  2.  sensorycznej podczas której bawimy się kreatywnie, tworzymy masę czekoladową, robimy watę cukrową, lepimy, oglądamy, wąchamy pobudzając zmysły
  3.  składamy życzenia, zabieramy własne wytwory i upominki do domu.                                                 

Rezerwacja 2 tygodnie przed urodzinami z wpłatą zaliczki 200 zł.

Pozytywka - Terapia Ręki od ręki - to firma która zajmuje się prowadzeniem zajęc dla dzieci. Nasze zajęcia mają pozytywne oddziaływanie na pociechy, m.in. takie jak: wspomaganie rozwoju dziecka nysa, kreatywność dziecka nysa. Pomimo dużego doświadczenia pedagogicznego, wciąż się dokształcam aby być na bieżąco, i prowadzić zajęcia według najnowszych trendów w branży. Stąd w ofercie Pozytywki znajdą Państwo: sensoplastyka nysa, terapia ręki nysa, integracja sensoryczna nysa czy logosensoryka nysa. Pracujemy również z dziećmi mają trudności. Nasze zajęcia świetnie pomagają dzieciom które zmagają się z: niepełnosprawność nysa, zespół aspergera nysa, autyzm nysa. Serdecznie zapraszam do współpracy!