Pozytywka - terapia ręki od ręki
Menu mobilne

Zgłoś dziecko na zajęcia

Wybierz zajęcia:
Termin:
Liczba uczestników:
Imię i nazwisko opiekuna/ów:
Imię i nazwisko dziecka/dzieci:
Wiek dziecka/dzieci:
Numer telefonu:
Adres email:
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB REALIZACJI WARSZTATÓW, ZGODNIE Z USTAWĄ Z DN. 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U.NR 133, POZ 883)
W ZWIĄZKU Z WEJŚCIEM W ŻYCIE 10 MARCA 2003 R. USTAWY Z DNIA 18 LIPCA 2002 R. O ŚWIADCZENIU USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (DZ. U. Z 2002 R. NR 144, POZ. 1204 Z PÓŹN. ZM.) WYRAŻAM ZGODĘ NA OTRZYMYWANIE ZA POMOCĄ POCZTY ELEKTRONICZNEJ (E-MAILA) INFORMACJI OD TERAPIAREKIODREKI.PL DOT. WARSZTATÓW.
W dniu 25. maja 2018 weszły w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa Twoich danych. Jako, że bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem, dostosowaliśmy Terapiarekiodreki.pl do nowych standardów ochrony danych osobowych, zgodnie z wymogami europejskiego ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). By ułatwić Ci zrozumienie w jaki sposób przetwarzamy powierzone nam dane osobowe przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację, którą znajdziesz tu: Polityka Prywatności.

Pozytywka - Terapia Ręki od ręki - to firma która zajmuje się prowadzeniem zajęc dla dzieci. Nasze zajęcia mają pozytywne oddziaływanie na pociechy, m.in. takie jak: wspomaganie rozwoju dziecka nysa, kreatywność dziecka nysa. Pomimo dużego doświadczenia pedagogicznego, wciąż się dokształcam aby być na bieżąco, i prowadzić zajęcia według najnowszych trendów w branży. Stąd w ofercie Pozytywki znajdą Państwo: sensoplastyka nysa, terapia ręki nysa, integracja sensoryczna nysa czy logosensoryka nysa. Pracujemy również z dziećmi mają trudności. Nasze zajęcia świetnie pomagają dzieciom które zmagają się z: niepełnosprawność nysa, zespół aspergera nysa, autyzm nysa. Serdecznie zapraszam do współpracy!